KONST / Skulptur & konsthantverk / Vette 10548620
nr 1054 8620
Vette
modell äldre, trä, längd: 39 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 september 2016
kl 20:59:44
5/9 20:17:34